Methodraie meistriklassi ÜLIVÕIMETE KASUTAMISE lühikursus

Tule osale ÜLIVÕIMETE KASUTAMISE teemalisel kursusel, mis õpetab sulle:

Tallinn - algusega 13 MAI!

Euroopa Hotell, Paadi 5, Tallinn

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

Mis on meistriklassi kursus?

Methodraie Meistriklassi kursus on selgeltnägija ja teadlase Kristiina Raie juhtimisel loodud teadlik ja praktiline õpetus, mille eesmärk on tegeleda enda jaoks sobiva reaalsuse loomisega meistri tasandil

Kogu kursuse materjal on kanaldatud puhtast loovast energiast ning pidevalt täienev ja iga grupi omapära arvestav.

Kogu Meistriklassi kursus tervikuna koosneb 8-st erineva teemaga lühikursusest, mis sai alguse 2022 aasta septembris ja kestab 2023 aasta suveni. Kõiki toimunud lühikursuseid saab tagant järgi salvestusena osta. 

Keha ja tervise lühikursus

Keha ja tervise teemaline Meistriklassi lühikursus sisaldab:

Mida tehakse põhikursusel?

Põhikursus on ühepäevane seminar, mis saab alguse kell 10.00 ja kestab kella 16.00-ni. Sisaldab ka lõunapausi. 

Loeng

Loengu sisu antakse edasi vastavalt kursuse teemale. Kursuse teemad on igal lühikursusel erinevad ja pidevalt täienevad ning kohanduvad vastavalt grupi vajadustele

Praktilised tööd

Kursusel teeme mitmeid praktilisi töid nii üksinda kui ka paarilisega. Need on analüüsivad ja enesevaatluslikud ülesanded, mis aitavad luua suuremat selgust

Üliteadvuse praktika

Üliteadvuse praktikad aitavad inimesel olla kontaktis oma Kõrgema Mina – Vaimu tasandiga. Üliteadvuse tasandil saab muuta enda sisemist häälestust - mis muudab ka välist reaalsust.

Mida tehakse töötubades ja vestlusringis?

Lühikursusel on kaks 3h pikkust praktilist töötuba ja kaks 1,5h toetavat töötuba, kus käsitletakse kursuse teemasid süvitsi ning kus saab vabalt küsida ja arutleda erinevate küsimuste üle.  Vestlusring annab võimaluse sügavamateks ja pikemateks aruteludeks väiksemas intiimsemas ringis. Töötubades on võimalik osaleda nii kohapeal, kui ka zoomi vahendusel. 

Miks tulla ?

Kristiina Raie pöördumine

Kristiina Raie: külluse ja puuduse kogemine enda teadvuses

Sisemine häälestus on see, mis aitab inimesel rahani jõuda. Reaalsus on, et universumis valitseb totaalne küllus. Iga inimene on loomupäraselt võimeline nägema ja kogema küllust enda sees ja enda ümber. Iga inimene on võimeline looma küllust enda elus…

Lääne ühiskond kogeb ennast valdavalt puuduse teadvuses. Inimese kasvades süvendatakse tunnet, et alati on millestki puudus ja on täiesti normaalne kogeda seetõttu kannatuse tunnet enda sees. Selle asemel, et kasutada oma sisemist loovust ja keskenduda lahendusele, õpetatakse kogema puuduse ja ohvri tunnet. Õpetatakse elama ellujäämise tasandil.

Õnnetunne on seotud sisemise rahuloluga, mis annab teada, et kõike mida ma vajan, on mul olemas – võimalused, sisemine tahe ja huvi jne.

Külluseteadvus ehk teadvus, mis kogeb enda sees ja enda ümber küllust – erineval moel võimalusi ja vabadust – on õnnelik ja rahul iseendaga.

Igal inimesel on oma unikaalne elamise ja loomise teekond ja vajadused seoses küllusega on väga erinevad.

Kuna inimene on multidimensionaalne reaalsuse looja, siis iga tõeline sisemine vajadus tõmbab ligi lahendust.

Selleks, et soov realiseeruks, ei tohiks see olla seotud ahastuse tundega inimese sees. Ahastuse, hirmu ja lootusetuse tunne on rasked energiad ja seotud ellujäämise tasandiga. Kui inimese soovid realiseeruks ellujäämise tasandil, siis see ankurdaks inimest veel rohkem raskesse energiasse – ellujäämise tasandile, mis pole Loojale omane/sobiv energiakeskkond.

Inimese tõeline olemus – kehastunud vaim – omab Looja teadvust ja loomise tasand on selline tase (energiakeskkond), kus realiseeruvad kergelt ja loomulikult kõik soovid.

Milline sisemine häälestus aitab püsida loomise tasandil? Aitab näiteks rahal jõuda kergelt inimeseni?

1. Alati on vaja tunda sisemiselt puhast huvi selle vastu, mida me soovime kogeda enda elus. Raha ei jõua või ei püsi inimese juures, kes tegelikult ei tunne huvi raha vastu. Esikohal peab olema huvi raha vastu, mitte soov ellu jääda/toime tulla jne.

2. Keha ja mõistus ei koge kriisi – on piisavalt välja puhanud.

3. Külluseteadvus. Avatus ja valmisolek näha võimalusi.

4. Võimalustega koostöö.

5. Fookuse hoidmine – huvi raha vastu on püsiv.

6. Kõrgem visioon rahaga seoses ehk millise tulemuseni sa jõuda soovid.

Kui palju Lühikursus maksab?

290
  • Hinnale lisandub käibemaks!
  • Hind sisaldab:
    1 päevane põhikursus (10.00 - 16.00)
    2x praktilist töötuba kestvusega 3h
    2x toetavat töötuba kestvusega 1,5h
    vestlusring

Tutvu meie tiimiga

Kristiina Raie

Methodraie brändi looja

Kristiina Raie on Methodraie brändi looja ja asutaja, selgeltnägija ja vaimne õpetaja. 

Kristiina on lapsepõlvest alates osanud vastu võtta ja tunnetada informatsiooni, mida tavaline inimene ei hooma.  Sündinud peres, kus enamus pereliikmetest on kas arstid või ravitsejad/nägijad , seetõttu olid tema võimed perele normaalseks nähtuseks. 

Loe Kristiina kohta rohkem siit

Heli Haruoja

Töötoad ja praktikad

Heli toimetab Methodraie koolituskeskuses juba üle kümne aasta. Heli viib läbi Methodraie töötubasid ja üliteadvuse praktikaid ning tegeleb ka personaalsete vastuvõttudega toetamaks inimese energiavälja. 

Heli on õppinud Kristiina Raie välja töötatud praktikaid kasutama ja vajadusel vastuvõtus läbi viima.

Loe Heli kohta rohkem siit

Tiina Liimandi

Töötoad ja praktikad

Tiina on samuti töötubade ja üliteadvuse praktikate läbiviija. Lisaks on Tiina Methodraie pilt ja kaamera, et olulised sündmused saaksid jäädvustatud. 

Aastal 2008 kohtus Tiina Kristiina, kellega koges Pärnus üliteadvuse praktikate sünnimomenti. See kogemus oli elumuutev ja sealt sai alguse tema teekond Methodraie tiimis.

Loe Tiina kohta rohkem siit

Registreeri end Keha ja tervise lühikursusele

Registreerimine võtab aega vaid üks minut!

Pärast registreerimist saadame kinnituskirja ja täpsema info paari päeva jookul