Meist

Kristiina Raie

On Methodraie brändi (toote) looja, vaimne õpetaja ja teadlane, selgeltnägija.

Kristiina: olen lapsepõlvest alates osanud vastu võtta ja tunnetada informatsiooni, mida tavaline inimene ei hooma. Meie ümber elavas energiaväljas ja ka iga inimese energias on tohutus koguses infot, mida saab näha ja lugeda oma sisemise nägemise ja tunnetusega. Lapsena tundsin, et olen pärit teiselt planeedilt ja et minu koduplaneet oli varasemalt pikalt olnud Veenus.

 Mäletan, et umbes 4 – 5 aastasena jalutasin tänaval, eramajade piirkonnas ja seal majas, kus keegi hakkas aasta jooksul surema, oli info juba maja energias olemas. Suured saatuslikud muutused on inimese energias loetavad/nähtavad. Samas on mitmed olulised sündmused/kogemused muutuvad – inimene saab suures osas oma saatust muuta.

Ma olen sündinud peres, kus enamus pereliikmetest on kas arstid või ravitsejad/nägijad (ema, isa, vanaema, isa õde, tädi mõlemad pojad – arstid).

Seetõttu olid minu võimed perele normaalseks nähtuseks ja minu nägemist/tunnetamist aksepteeriti sõbralikult.

18 aastaselt läksin õppima prof. Vassili Gotchi juurde, kes on maailmas väga ainulaadne teadlane ja välja töötanud põhjuse ja tagajärjega töötamise meetodid energia tasandil.

Aastast 2000 alustasin eravastuvõttudega, kus nõustan inimesi erinevatel teemadel toetudes enda tunnetusele ja sisemisele nägemisele. Samuti tegelen vastuvõttudes energia korrastamise, puhastamise ja raviga.

2005 aastal lõpetasin Maaülikoolis maainseneri teaduskonna (magister)

2007 aastal õppisin Norras Anni Sennovi juures Auratransformatsiooni.

2008 aastal õppisin USA – s dok. Michael Newtoni regressiooniteraapiat.

2018 aastal omandasin EBSi Coachi kvalifikatsiooni.

Alates 2008 aastast viin läbi iga aasta Methodraie enesearengu kursuseid, mis on praegusel ajal eriti vajalikud selleks, et inimene suudaks vabaks anda vanad energiad enda sees ja liikuda edasi Looja – Inimese tasandile muutudes teadlikuks vabaks terveks Looja – Inimeseks, kes kasutab kogu oma võimete potentsiaali, on edukas, õnnelik ja rahul oma loomisega.

Vaimses töös on minu missiooniks aktiveerida inimeses kõrgem teadlikkus iseendast.

Minu kanaldatud õpetused (loengud, kursused, isiklik nõustamine) ja toetavad praktikad (Methodraie üliteadvuse praktikad) aitavad inimesel väljuda oma egoteadvuse tasandilt ja samastuda oma üliteadvuse tasandiga (oma Puhta Vaimuga).  Inimene tõuseb emotsioonide tasandilt puhaste tunnete tasandile ja kogeb ennast teadliku Looja – Inimesena. Looja Inimene loob enda elu ja reaalsust ISE TEADLIKULT ja oskab kasutada oma võimete potentsiaali maksimaalselt.

Vaimse õpetajana saan pidevalt vajalikku lisainformatsiooni ja õpetust Looja tasandilt.

METHODRAIE VISIOON ON PAKKUDA TOETAVAT PLATVORMI UUES ENERGIAS (PUHTAS LOOVAS ENERGIAS) NII, ET INIMENE SAAKS LIIKUDA JA ANKURDUDA (PÜSIMA JÄÄDA) LOOJA TASANDIL – UUES VABAS ENERGIAS.

Methodraie on:

 • kursused
 • loengud
 • praktilised töötoad
 • Methodraie üliteadvuse praktikad
 • arendavad raamatud
 • kaardid, mis toetavad suhtlemist enda üliteadvusega
 • eravastuvõtud

Methodraie õpetus:

 • pakub toetavat platvormi inimesele, kes on sisemiselt valmis liikuma oma Väikese Mina (egoteadvusega mõistus) tasandilt Suure Mina tasandile muutudes teadlikuks Looja Inimeseks. Selline inimene haldab ja loob ise enda reaalsust – on õnnelik ja vaba sisemiselt
 • tegeleb võimete potentsiaaliga inimese kehas. Inimene õpib tunnetama ja kanaldama ise vajalikku informatsiooni. Inimese energias avaneb tervendamise võime
 • õpetab häälestama enda keha ja energiat, tervendama keha
 • juhatab, kuidas olla ühenduses puhta rahaenergiaga. Kuidas raha ligi tõmmata, rikastuda, kuidas suunata raha energiat ettevõttesse jne
 • suunab, kuidas olla puhas andja ja vastuvõtja
 • näitab, milline on puhas armastuse energia keha, mõistuse ja Vaimu tasandil
 • aitab välja tulla vanadest duaalsetest energiatest, kus inimene kogeb enda elus piiranguid ja takistusi. Uues energias – Puhtas Loovas Energias (Vaba Loomise Ruum) kogeb inimene tõelist vabadust, uut energialainet enda kehas, selgust ja teadlikkust.

Kristiina Raie