• methodraie

Praegused energiad. Süsteemi strateegiad. Nende mõju inimesele. Kaitse.Nõuanded

  • Esimene väljakutse on see, et peame lõdvestuma, püüame kuulata oma sisetunnet, hoiame energiareservi, puhkame, tegeleme endaga, hoiame positiivset häälestust enda sees, stiilis, et tass on ikka pooltäis, mitte pooltühi ja võtame kosmilise energia lihtsalt vastu.

  • Vaktsineerida võib, see ei ole oma lõpule alla kirjutamine, kuid mina ei soovita ennast vaktsineerida vaktsiiniga, mille mõju on 10 kuud ja siis vaja uuesti teha. Vaktsiin siiski segab ja aeglustab uute kosmiliste energiate vastuvõtmist, sest keha justkui hangub.

  • Sisemine häälestus – olge teadlikud, tunnetage, millist maski tahate kanda, millist ei taha, tunnetage vaktsiini. Kõige olulisem – tunnetage, kuhu te oma energiat raiskate. Keskenduge kogu aeg lahendustele. Hoidke oma energiat piisavas koguses kogu aeg kehas.

  • Avatus, usaldus looja tasandi suhtes, usaldus kosmilise energia suhtes. Häälestus – ma tahan muutuda, ma olen avatud muutustele, ma võtan muutused vastu enda kehas, ma võtan uued energiad täielikult vastu kosmilisel tasandil. Ma lasen oma kehal muutuda DNA raku tasandil. Ma lasen kogu oma potentsiaalil aktiveeruda keha tasandil. Ma olen keskendunud endale.

  • Jah, ma kuulan uudiseid ja tean, mis toimub, aga ma tean, et minu sisemine tahe on püha. Kosmiliselt eksisteerib sisemine vaba tahe – see tähendab, inimene saab ise sisemiselt otsustada, millises protsessis ta on, kuhu ta välja tahab jõuda.Mis praegu toimub kosmilisel tasandil. Millega tegeleb süsteem ja nõuanded.


Meie planeet on praegu täiesti uutes energiates. On ümbritsetud kosmilise energiaga, mis langeb maa peale ja mõjutab kogu elavat elu – kõik muutub raku tasandil ja läheb üle uuele tasandile oma eksistentsiga.


See mõjutab ka kõiki inimesi igapäevaselt. Ideaalne variant oleks selline, et inimene on täiesti avatud kosmilisele energiale, ta on kontaktis oma sisemise puhta tundega, ta elab ja reageerib nii, et jälgib oma tunnet - kas vaja rohkem puhata, mida süüa, mille järele on isu jne. Ideaalne seisund oleks avatus, energiareserv – kehas peab olema piisavalt energiat, ärge raisake oma energiat teemadele või teiste kandmisele-toetamisele, me peame praegu iseendale keskenduma ja sellele protsessile, mis meie sees toimub.


Kosmilist energiat ei saa vältida, me peame koos maaga oma kehaga välja jõudma täiesti uuele tasemele. Inimene muutub niipalju, et temast saab põhimõtteliselt nagu uus inimene. Kosmiline energia aktiveerib kogu keha potentsiaali, võimed, mis siiamaani on olnud uinunud olekus, tunnetuse ja see kosmiline energia muudab uue muutunud inimese immuunseks. See tähendab, et uus inimene on palju tugevama immuunsüsteemiga ja ta on kohanenud uue keskkonnaga ehk kui on uued viirused, siis ta põeb need kergemini läbi.


Nagu me oleme ka kursusel, töötubades ja praktikates rääkinud – inimesest saab põhimõtteliselt looja inimene ehk siis inimene muutub terviklikumaks. Inimese kehasse integreeruvad tema kõrgemad vaimutasandid, kõrgemad sagedused – nii et ta muutub kosmiliseks olendiks. Inimene ei ole enam isoleeritud kõiksusest ja ta hakkab tunnetama, mis toimub planeedil.

Ühesõnaga kõige tähtsam protsess praegu on muteerumise protsess. Teadlased on selle juba aastaid tagasi avastanud. Pidage seda protsessi kõige olulisemaks. Olge avatud, teis peab olema piisavalt energiareservi ja hoida ennast kergemas olekus, kõrgemas sageduses. Igasugune kaitse, hirmud segab transformatsiooni.


Mis toimub süsteemide tasandil?

Valitsev süsteem teab juba aastaid, et inimene hakkab muutuma. Uus inimene on võimsam ja talle ei sobi enam endised süsteemid ja ta ei allu enam süsteemile. Olemasolev süsteem ei tea, kuidas uus inimene allub või käitub süsteemi suhtes – seega katsetatakse. Kuidas inimest paremini kontrollida.


Kui inimene on juba rohkem muteerunud, siis teda ei saa enam kontrollida ja ta on ka immuunne tehnoloogiale ja kontrollsüsteemidele – siis nad proovivad neid muutunud inimesi meelitada.

Viirused ei ole väljamõeldis – on viiruste ajastu, neid tuleb veel juurde. On uus ajastu, erinevad portaalid on avatud ja osad viirused jõuavad ka nii maa peale, kuna maa on avatum kui varem.


Süsteem kasutab seda ära ja proovib inimest oma kontrolli alla saada oma kavalusega – viiruse vastu võideldakse maskidega, vaktsiinidega, kontrollidega jne. Aga see ei ole hetkel kõige olulisem protsess. Ärge pöörake nii palju tähelepanu piirangutele vaid enda muutumisprotsessile – see on kõige tähtsam hetkel.

68 views0 comments

Recent Posts

See All