• methodraie

Iga inimese sisemine häälestus mõjutab tulevasi protsesse Maa peal

Updated: Aug 27, 2020


Uue aja inimese kehas aktiveerub kogu tema võimete potentsiaal.


Planeet Maa ehk elukeskuse planeet nagu seda mõned meistrid energiakeeles kutsuvad - on jõudnud koos oma päikesesüsteemiga jälle piirkonda, kus teadlikel liikidel ehk siis nendel, kelle kehas on kehastunud vaim looja olemus - toimub nn ülestõusmine - valgustumine - teadlikuks saamine, kirjutab vaimne õpetaja ja nägija Kristiina Raie.


Tavalisel inimesel näeb see välja nii, et inimese kehas aktiveerub kogu tema võimete potentsiaal, vaatamata keskkonnale. Inimene muutub tundlikumaks ja otsib aktiivselt võimalusi kogeda suurt rahulolu ja õnnetunnet enda sees. Ta ei suuda enam kannatada, ennast alla suruda, tuim olla...


Kogu selle segaduse keskel ei saa inimene eriti praegu toetuda ümbritsevale keskkonnale, sest keskkonnamudel on aegunud suures osas.


Inimesed küsivad minult - kuidas saab sellises keskkonnas jaatada? Selgitan veelkord, mis on jaatamine - kui ma kedagi jaatan, siis ma:


1. võtan teda sellisena nagu ta praegu on 2. ma austan teise otsuseid ja valikuid ja mõistan, et ta loob nagu hetkel oskab 3.mul ei ole sisemiselt mingit vastuolu selle inimese/olendi suhtes 4. minu suhtumine on kerge ja positiivne või neutraalne, aga mitte negatiivne 5.kogu oma olemusega austan selle inimese/olendi looja tasandit- tean, et ta on pärit nagu minagi - algallikast/ jumalikust energiast.


Allikas: Alkeemia.Delfi

Artikli link: https://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteerika/vaimne-opetaja-kristiina-raie-iga-inimese-sisemine-haalestus-mojutab-tulevasi-protsesse-maa-peal?id=87226431&fbclid=IwAR3AhSzwXBDVzkX6YpHcm7cV7-14To5V3qk3NBWBwwqGkQVt1_uMzvLAEGQ

182 views0 comments

© 2017 METHOD RAIE | KRISTIINACENTER | METHODRAIE KESKUS

Tallinn, Rävala 19-62 | methodraie@gmail.com

OTSETEE >>

Mõisted

Kursus

Töötoad

Praktikad

Raamat

Kaardid

Stuudiopraktikad

Tiim

  • Methodraie kanal YT
  • Facebook